Ilustracja przedstawiająca logo Controline

Regularna profilaktyka przeciw kleszczom

 i pchłom to zdrowie Twojego pupila.

Dla psa
Dla kota
Ilustracja przedstawiająca psa rasy Dalmatyńczyk Ilustracja przedstawiająca opakowania Controline dla psów
Ilustracja przedstawiająca leżącego kota Ilustracja przedstawiająca opakowanie Controline dla kotów
Ilustracja przedstawiająca opakowania Controline dla psów i kotów

Dla kogo jest Controline?

Koty
Psy 2-10kg
Psy 10-20kg
Psy 20-40kg
Psy >40kg

Co to jest Controline?

Controline jest preparatem typu spot-on bazującym

na fipronilu i wykazującym skuteczne działanie

Ilustracja przedstawiająca psa i kota leżących na trawie

Controline jest lekiem przeciwko pasożytom zewnętrznym. W skład preparatu wchodzi substancja o udowodnionym bezpieczeństwie stosowania – fipronil. Dodatkowo ten sam lek jest skuteczny i bezpieczny zarówno dla psów, jak i kotów. To ważne, jeśli w Twoim domu mieszka więcej niż jedno zwierzę – dzięki temu masz pewność, że chroniąc jedno nie zaszkodzisz pozostałym. Controline możesz swobodnie stosować dla wszystkich psów i kotów w Twojej rodzinie.


Fipronil wykazuje wysoką skuteczność bójczą przeciwko pchłom i kleszczom, oraz może być stosowany z powodzeniem przy alergicznym pchlim zapaleniu skóry, które jest częstą przyczyną konsultacji lekarskich przy stwierdzonej infestacji pcheł, oraz nierzadko brane pod uwagę przy diagnozowaniu chorób skóry.


Controline dostępny jest w łatwych do zapamiętania kolorowych pipetach – każdy kolor odpowiada konkretnemu dawkowaniu w przeliczeniu na wagę.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką bądź skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Ilustracja przedstawiająca mapę akcji Controline dla schronisk

Cele akcji Controline dla schronisk

  • Dzięki wsparciu głównego patrona akcji Stop Pasożytom, firmie Zoetis – producenta produktów i usług dla weterynarii, m.in. marki CONTROLINE – nasz portal uczestniczy w działaniach charytatywnych, wspierających zwierzęta ze schronisk.
  • W ramach akcji ponad 6000 czworonożnych mieszkańców 20 schronisk z całej Polski otrzyma preparat Controline.
  • Zoetis udzielał wielokrotnie wsparcia dla schronisk i przytulisk, sponsorując takie projekty, jak „Słońce dla ZNAJDEK” w 2016 r., Kalendarz Dobra Adopcja a także dwie wcześniejsze edycje akcji Controline dla Schronisk, podczas których do schronisk trafiło łącznie ponad 8000 opakowań preparatu.
  • Dzięki Zoetis nie tylko mówimy o konieczności ochrony zwierząt przed pasożytami, ale także niesiemy realną pomoc zwierzętom w potrzebie!

Zasady akcji Controline dla schronisk

Kupując Controline dla swojego pupila w wybranym gabinecie weterynaryjnym włączasz się do akcji dobroczynnej. Dzięki Tobie ponad 6000 psów i kotów ze schronisk otrzyma od Zoetis ochronę przeciwpasożytniczą jako prezent na Gwiazdkę 2019!

Jak przyłączyć się do akcji?

  • Zapytaj lekarza o Controline (preparat powinien być dostępny w większości lecznic weterynaryjnych). Preparat można także kupić w sklepach on-line.
  • O akcji przeczytasz w grudniowym magazynie Cztery Łapy oraz na FB Psy Koty i Kłopoty, gdzie będziemy dzielić się z Wami relacjami z kolejnych schronisk, które otrzymają Controline.
  • Jeśli podoba Ci się idea pomagania zwierzętom, „zalajkuj” i udostępnij post!
Controline dla schronisk - ulotka graficzna